Żakinada 2010

W słoneczne piątkowe przedpołudnie - 28 maja 2010 - spod budynku Gimnazjum im. Jana Pawła II ruszył barwny korowód przebierańców, by dołączyć do parady organizowanej corocznie w ramach pomalowali swoje ciała,, ,Dni Środy Śląskiej.
Tradycyjna już Żakinada stała się ulubioną imprezą gimnazjalistów.

W tym roku szkołę reprezentowało około stu uczniów z pięciu klas.
Najwięcej zaangażowania wykazali uczniowie klasy 3c, którzy z ogromnym poświęceniem pomalowali swoje ciała, a przy okazji szkolne łazienki, na kolor niebieski. Trud jednak opłacił się, bo zdobyli wyróżnienie jako AWATARZY 2010.
Nagroda pieniężna zostanie zagospodarowana podczas wycieczki klasowej.
Gwoli sprawiedliwości należy dodać, że wychowawcą zwycięskiej klasy jest p. Marzena Marcinkowska

Podziwiajmy niebi(ańskie)eskie i inne pomysłowe kształty...

?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?