NAJLEPSI SPORTOWCY Szkół Podstawowych i Gimnazjów 2009
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

 

Organizator zawodów:
  - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Środzie Śląskiej oraz
  - Ośrodek Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej.

Uczestniczyła młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu średzkiego śląskiego:
Szkoły Podstawowej w Środzie Śląskiej,
Szkoły Podstawowej w Rakoszycach,
Szkoły Podstawowej w Krynicznie,
Szkoły Podstawowej w Malczycach,
Gimnazjum w Środzie Śląskiej,
Gimnazjum w Malczycach,
Gimnazjum w Rakoszycach.
Łącznie startowało 97 dziewcząt i chłopców.

 

Zobacz galerię fotografii z zawodów

 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

  KLASY CZWARTE       DZIEWCZĘTA  
1. Joanna Ferenc Malczyce   6. Klaudia Kiraga Malczyce
2. Ewa Żak Malczyce   7. Agata Mazurkiewicz Kryniczno
3. Dominika Mazurek Środa Śląska   8. Klaudia Radolińska Kryniczno  
4. Marta Kulas Rakoszyce   9. Patrycja Świerad Kryniczno
5. Paula Szabelska Środa Śląska        
          CHŁOPCY  
1. Patryk Matuśkiewicz Malczyce    7. Michał Piasecki Malczyce
2. Grzegorz Góral Środa Śląska    8. Daniel Wymysło Kryniczno
3. Błażej Kowalski Środa Śląska    9. Tomasz Czerwiński Środa Śląska
4. Dawid Śniegula Środa Śląska   10. Marcin Ziębikiewicz  
5. Łukasz Wysocki Malczyce   11. Krzysztof Cieliński Rakoszyce
6. Przemysław Król Malczyce   12. Mikołaj Adamowicz Rakoszyce
 
  KLASY PIĄTE       DZIEWCZĘTA  
1. Daria Mruszczak Środa Śląska   3. Monika Kupiec Kryniczno
2. Daria Mioduszewska Środa Śląska        
          CHŁOPCY  
1. Krzysztof Straube Środa Śląska   5. Piotr Berezowski Środa Śląska
2. Maciej Żołnierczyk Malczyce   6. Grzegorz Zndruszków Środa Śląska
3. Krzysztof Janisz Środa Śląska   7. Kamil Hawryluk Środa Śląska
4. Marek Zmierczak Środa Śląska   8. Robert Stolarczyk Rakoszyce
 
  KLASY SZÓSTE       DZIEWCZĘTA  
1. Daria Bogacz Środa Śląska   6. Ewa Woźniak Malczyce
2. Monika Łuka Środa Śląska   7. Agnieszka Żerdzińska Malczyce
3. Wiktoria Dolińska Środa Śląska   8. Paula Grzelak Malczyce
4. Izabela Jasińska Malczyce   9. Pamela Skrobat Kryniczno
5. Natalia Ziecińska Malczyce        
          CHŁOPCY  
1. Łukasz Jastrzębski Malczyce    7. Sebastian Szwedo Rakoszyce
2. Kamil Sudoł Kryniczno    8. Paweł Berezowski Środa Śląska
3. Wiktor Kołucki Środa Śląska    9. Patryk Stec Kryniczno
4. Jakub Modzelewski Środa Śląska   10. Radosław Kmiecik Malczyce
5. Przemysław Jaszczuk Malczyce   11. Tomasz Król Malczyce
6. Kamil Gaweł Środa Śląska   12. Piotr Markiewicz Kryniczno

 

G I M N A Z J A

 
  KLASY PIERWSZE       DZIEWCZĘTA  
1. Alicja Żak Malczyce    7. Adriana Wawszczyk Środa Śląska
2. Magdalena Podgórska Malczyce    8. Monika Pundowska Środa Śląska
3. Angelika Jastrzębska Malczyce    9. Beata Łapot Środa Śląska
4. Agnieszka Marszałkowska Rakoszyce   10. Adriana Cegielska Środa Śląska
5. Karolina Gadzała Środa Śląska   11. Natalia Szwedo Rakoszyce
6. Patrycja Kowalczyk Środa Śląska   12. Agnieszka Malczewska Środa Śląska
 
          CHŁOPCY  
1. Maciej Adamowicz Rakoszyce   5. Kamil Pańczyk Rakoszyce
2. Adrian Pełechaty Środa Śląska   6. Samuel Czechowski Środa Śląska
4. Dawid Browarny Rakoszyce        
 
  KLASY DRUGIE       DZIEWCZĘTA  
1. Aleksandra Rybak Malczyce   5. Anna Pelaska Malczyce
2. Agnieszka Gacka Malczyce   6. Angelika Klaś Środa Śląska
3. Aleksandra Król Środa Śląska   7. Justyna Szulc Środa Śląska
4. Adrianna Sidorska Środa Śląska        
          CHŁOPCY  
1. Mateusz Szewczyk Malczyce   4. Marcin Gorowy Rakoszyce
2. Karol Kinal Środa Śląska   5. Sebastian Markiewicz Rakoszyce
3. Michał Plich Środa Śląska        
 
  KLASY TRZECIE       DZIEWCZĘTA  
1. Aleksandra Jewłoszewicz Środa Śląska   5. Anna Woźniak Malczyce
2. Emilia Glista Malczyce   6. Renata Pańczyk Środa Śląska
3. Katarzyna Żerdzińska Malczyce        
 
          CHŁOPCY  
1. Paweł Koziarski Środa Śląska   5. Adam Warchał Środa Śląska
2. Michał Sołtys Środa Śląska   6. Mateusz Pyrtak Środa Śląska
3. Karol Janusz Środa Śląska        
4. Wojciech Iżuk Środa Śląska