POWIATOWE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW  2011

Dnia 19.05.2011 r. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.
Organizatorami zawodów byli: Gimnazjum w Środzie Śląskiej oraz Uczniowski Klub Sportowy.
Do sportowej walki przystąpiło 121 zawodniczek i zawodników z następujących szkół:
 
podstawowych:

  • Szkoły Podstawowej w Malczycach,
  • Szkoły Podstawowej w Szczepanowie,
  • Szkoły Podstawowej nr3 w Środzie Śląskiej,
  • Szkoły Podstawowej w Rakoszycach,
  • Szkoły Podstawowej w Krynicznie,

gimnazjów:

  • Gimnazjum w Środzie Śląskiej,
  • Gimnazjum w Malczycach,
  • Gimnazjum w Rakoszycach,
  • Gimnazjum w Szczepanowie.

Poniżej publikujemy wyniki zmagań.

w kategorii Szkoły Podstawowe:
Dziewczęta kl. IV
  1. Sadowska Julia SP3 Środa Śl.,
  2. Pasik Natalia SP Kryniczno,
  3. Antkowiak Julia SP Rakoszyce,
  4. Ząbek Marlena SP Rakoszyce,
  5. Kostrzycka Sandra SP3 Środa Śl.,
  6. Łata Daria SP3 Środa Śl.,
  7. Pastuch Anna SP3 Środa Śl.,
  8. Mazur Julia SP3 Środa Śl.
  9. Stramel Iwona SP3 Środa Śl.,
  10. Wenderska Gabriela SP3 Środa Śl.,
  11. Zając Julia SP3 Środa Śl.,
  12. Tomankiewicz Sandra SP Kryniczno.
w kategorii Szkoły Podstawowe:
Chłopcy kl. IV
  1. Lenartowicz Kornel SP3 Środa Śl.,
  2. Pec Mateusz SP3 Środa Śl.,
  3. Janisz Paweł SP3 Środa Śl.,
  4. Woźniak Szymon SP3 Środa Śl.,
  5. Linart Jan SP Rakoszyce,
  6. Pluta Dawid SP Szczepanów,
  7. Pałaszewski Adam SP3 Środa Śl.,
  8. Bochenek Dawid SP3 Środa Śl.
w kategorii Szkoły Podstawowe:
Dziewczęta kl. V
  1. Koman Anna SP3 Środa Śl.,
  2. Falińska Kamila SP3 Środa Śl.,
  3. Czyrmiańska Aleksandra SP3 Środa Śl.,
  4. Szafrańska Noemi SP Malczyce,
  5. Foremna Katarzyna SP Malczyce,
  6. Janus Natalia SP3 Środa Śląska,
  7. Pawłowska Anna SP3 Środa Śl.,
  8. Pałaszewska Natalia SP3 Środa Śl.,
  9. Adamowicz Michalina SP Rakoszyce,
  10. Szatan Jagoda SP3 Środa Śl.,
  11. Berezowska Agata SP3 Środa Śl.,
  12. Bakalarz Natalia SP3 Środa Śl.
w kategorii Szkoły Podstawowe:
Chłopcy kl. V
  1. Kmiecik Bartosz SP Malczyce,
  2. Kuriata Rafał SP Rakoszyce,
  3. Krzyszczuk Michał SP Szczepanów,
  4. Barlik Daniel SP3 Środa Śl.,
  5. Barański Norbert SP3 Środa Śl.,
  6. Bolek Michał SP3 Środa Śl.,
  7. Tomaszewski Patryk SP3 Środa Śl.,
  8. Grodziński Grzegorz SP Kryniczno,
  9. Kilian Mateusz SP Kryniczno.
w kategorii Szkoły Podstawowe:
Dziewczęta kl. VI
  1. Żany Gabriela SP3 Środa Śl.,
  2. Gruszczyńska Sandra SP Rakoszyce,
  3. Świerczek Daria SP3 Środa Śl.,
  4. Perlak Karolina SP3 Środa Śl.,
  5. Szabelska Paula SP3 Środa Śl.,
  6. Talar Wiktoria SP3 Środa Śl.,
  7. Piela Aleksandra SP3 Środa Śl.,
  8. Mazurek Dominika SP3 Środa Śl.,
  9. Furmańczak Wiktoria SP3 Środa Śl.,
  10. Żukowska Daria SP3 Środa Śl.,
  11. Mitura Agnieszka SP Malczyce,
  12. Żak Ewa SP Malczyce,
  13. Dragun Daria SP Rakoszyce.
w kategorii Szkoły Podstawowe:
Chłopcy kl. VI
  1. Linard Paweł SP Rakoszyce,
  2. Matuśkiewicz Patryk SP Malczyce,
  3. Zięcik Dawid SP3 Środa Śl.,
  4. Pochadzała Krystian SP3 Środa Śl.,
  5. Bachowski Paweł SP3 Środa Śl.,
  6. Smoliński Filip SP Malczyce,
  7. Czajkowski Jakub SP3 Środa Śl.,
  8. Śniegula Dawid SP3 Środa Śl.,
  9. Wysocki Łukasz SP Malczyce,
  10. Góral Adrian SP3 Środa Śl.,
  11. Czerwiński Tomasz SP3 Środa Śl.,
  12. Zawiślański Mateusz SP Kryniczno.

G i m n a z j a:

w kategorii Gimnazjum:
Dziewczęta kl. I
  1. Mioduszewska Daria GM Środa Śl.,
  2. Hubiak Marta GM Środa Śl.,
  3. Bednarska Karolina GM Środa Śl.,
  4. Wiktorek Dominika GM Środa Śl.,
  5. Prokop N. GM Malczyce,
  6. Grabowiecka K. GM Malczyce,
  7. Kupiec Monika GM Rakoszyce.
w kategorii Gimnazjum:
Chłopcy kl. I
  1. Janisz Krzysztof GM Środa Śl.,
  2. Straube Krzysztof GM Środa Śl.,
  3. Dutko Robert GM Środa Śl.,
  4. Rybarczyk T. GM Malczyce,
  5. Kircuń Maciej GM Środa Śl.,
  6. Marcjan Maciej GM Rakoszyce,
  7. Adamiak Mirosław GM Szczepanów.
w kategorii Gimnazjum:
Dziewczęta kl. II
  1. Dolińska Wiktoria GM Środa Śl.,
  2. Fedyczkowska Ewa GM Malczyce,
  3. Papacz Olga GM Środa Śl.,
  4. Kuriata Aleksandra GM Rakoszyce,
  5. Durman Agnieszka GM Środa Śl.,
  6. Maciejewska Roksana GM Środa Śl.,
  7. Kamińska Agnieszka GM Środa Śl.,
  8. Anioł Magdalena GM Środa Śl.,
  9. Juzyk Julia GM Środa Śl.,
  10. Grzybek Dominika GM Środa Śl.,
  11. Pela Marika GM Środa Śl.,
  12. Skrobot Pamela GM Rakoszyce.
w kategorii Gimnazjum:
Chłopcy kl. II
  1. Kuzyk Marcel GM Środa Śl.,
  2. Kołucki Wiktor GM Środa Śl.,
  3. Modzelewski Jakub GM Środa Śl.,
  4. Kmiecik R. GM Malczyce,
  5. Baraniecki Paweł GM Środa Śl.,
  6. Krause M. GM Malczyce,
  7. Wudel Mateusz GM Środa Śl.,
  8. Stec Patryk GM Rakoszyce.
Marcel Kuzyk
Mateusz Wudel
w kategorii Gimnazjum:
Dziewczęta kl. III
  1. Gąsior Klaudia GM Środa Śl.,
  2. Chicińska Aleksandra GM Szczepanów,
  3. Jastrzębska Angela GM Malczyce,
  4. Marszałkowska Agnieszka GM Rakoszyce,
  5. Story J. GM Malczyce,
  6. Szafrańska O.GM Malczyce,
  7. Malczewska Agnieszka GM Środa Śl. DS.
w kategorii Gimnazjum:
Chłopcy kl. III
  1. Adamowicz Maciej GM Rakoszyce,
  2. Pańczyk Kamil GM Rakoszyce,
  3. Juchno Radosław GM Rakoszyce,
  4. Cieślak Rafał GM Środa Śl,
  5. Browarny Dawid GM Rakoszyce,
  6. Andruschyschyn S. GM Malczyce,
  7. Czerwiec Paweł GM Środa Śl.,
  8. Kostrzycki Bartosz GM Środa Śl.,
  9. Glista Ł. GM Malczyce,
  10. Czechowski Samuel GM Środa Śl.,
  11. Talar Dominik GM Środa Śląska DS.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 

organizatorzy: Renata i Janusz Strożkowie