FINAŁ DOLNOŚLĄSKI
SZKOLNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ 2011
- DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW

 

 

Dnia 6.10.2011 r. odbył się we Wrocławiu FINAŁ DOLNOŚLĄSKI SZKOLNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ, w którym uczestniczyli również - po zwycięstwie na szczeblu powiatowym - uczniowie naszej szkoły.
Drużyny zajęły: dziewczęta 13 miejsce 973 pkt, chłopcy 14 miejsce 1043 pkt.
Zważywszy na rangę zawodów jest to dobry wynik, a należy podkreślić, że niektórzy uczniowie odnieśli też sukcesy indywidualne – ustanowili rekordy życiowe oraz rekordy szkoły.

Oto składy drużyn i wyniki:

Skład zespołu Ligi Lekkoatlektycznej:
Adam Stramel, Kamil Gaweł, Patryk Ziach, Krzysztof Straube, Grzegorz Andruszków, Wiktor Kołucki, Jakub Modzelewski, Krzysztof Janisz, Aleksander Niedbała, Dawid Rajczakowski, Krzysztof Koza, Karol Boczar oraz Artur Stanik.
Skład zespołu sztafety 4x100 m:
Adam Stramel, Kamil Gaweł, Patryk Ziach, Grzegorz Andruszków


DZIEWCZĘTA
 
100 m

  • Kasprzyk Justyna   14,54 s
  • Ginter Natalia   14,71 s
  • Łuka Monika   15,75 s

300 m

  • Dolińska Wiktoria   46,17 s
    IV miejsce w województwie oraz
    nowy rekord szkoły
    ,
  • Maryniak Alicja   50,31 s rekord życiowy

600 m

  • Papacz Olga   2:06,62
  • Maciejewska Roksana   2:16,98
  • Modzelewska Paulina   2:14,98

Pchnięcie kulą

  • Piwowarczyk Sandra   8,71 rekord życiowy
  • Kasprzyk Kornelia   7,36
  • Bednarska Karolina   7,13

Skok w dal

  • Bogacz Daria   4,34 m -II miejsce w województwie oraz rekord życiowy
  • Mioduszewska Daria   3,85 m
  • Hubiak Marta   3,67 m

Sztafeta 4x100 m

  • Ginter Natalia,Kasprzyk Justyna,
    Łuka Monika, Dolińska Wiktoria
    57,03 s - 11 miejsce w województwie

CHŁOPCY
 
100 m

  • Stramel Adam   12,83 s
  • Ziach Patryk 12,85 s
  • Gaweł Kamil 13,19 s

300 m

  • Kołucki Wiktor   41,27
    14 miejsce w województwie na 63 startujących
  • Andruszków 42,70 s
  • Straube 42,92 s

1000 m

  • Janisz Krzysztof   3:11,05 s
  • Modzelewski Jakub   3:16,71 s
  • Kuzyk   3:17,67 s

Pchnięcie kulą

  • Niedbała Aleksander   8,70 m
  • Rajczakowski Dawid   8,22 m
     

Skok w dal

  • Boczar Karol   4,55 m
  • Stanik Artur   4,35 m
     
     

Sztafeta 4x100m

  • Stramel Adam, Ziach Patryk,
    Koza Krzysztof, Kołucki Wiktor
    50,08 s - 11 miejsce w województwie
Ceremonia otwar...
Paulina
Przygotowania d...
Wiktor - start ...
Przygotowanie d...
W białym topie ...
w czerwonej kos...
Przygotowania d...
Start do biegu ...