Święto Patrona Szkoły

Uroczystą Mszą Święta sprawowaną przez ks. Krzysztofa Bigonia w trzydziestą rocznicę pontyfikatu Jana Pawła II rozpoczęły się tegoroczne obchody Dnia Patrona w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Środzie Śląskiej.
Druga część uroczystości - pełen refleksji i wzruszeń program artystyczny poświęcony wielkiemu Polakowi przygotowany przez uczniów klasy 3b (opiekunowie: E. Gacek, A. Kąkol i U. Wolska), zgromadził uczniów, nauczycieli oraz władze miasta w sali widowiskowej Domu Kultury w Środzie Śląskiej.
Dwudziestu trzech najlepszych uczniów szkoły otrzymało stypendia za wyniki w nauce i w sporcie.
Rozstrzygnięty został również towarzyszący uroczystości coroczny konkurs plastyczny o Ojcu Świętym.
Jego laureatami zostali: Witold Latos (1d), Agnieszka Gadzała i Anna Wronowska (3b), Natalia Rześniowiecka i Monika Dyjak (2b). » obejrzyj wyróżnione prace

 

Rozpoczęcie msz...
Uroczyście wpro...
W skupieniu i z...
W kościele pod ...
Pierwszoklasiśc...
Pani Sylwia
W kościele pod ...
Uroczysta Msza ...
Rozmowy o papie...
Klasa 3b - duma...
Klaudia, Mateus...
Publiczność doc...
Pan Paweł podcz...
Pani Kasia z ma...