Wycieczka do Krasiejowa

Pod koniec września odbyła się już druga wycieczka dla uczniów klas drugich i trzecich naszego gimnazjum, którzy całoroczną pracą wyróżnili się w sześciu obszarach:

1. bardzo dobre wyniki w nauce
  2. wzorowa frekwencja
  3. wybitna osobowość i kultura osobista
  4. wyróżnianie się wzorowym zachowaniem
  5. odznaczanie się zaangażowaniem w działalność kulturalna i społeczną
  6. wykazali się znaczna poprawą zachowania na terenie szkoły

Celem wycieczki jest docenienie starań i zaangażowania uczniów, którzy wyróżniają się na tle innych uczniów naszej szkoły.
Cały koszt wycieczki – wraz z przejazdem, biletami wstępu i wyżywieniem – opłaca Rada Rodziców.
W tym roku część kosztów pokryła firma „ZONTI” – za co składamy szczególne podziękowania na ręce Pani Prezes Anity Kamienieckiej.
Wycieczka, zdaniem uczniów, była szczególnie udana, a to ze względu na bardzo ciekawy i urozmaicony program. Uczestnicy odwiedzili Tunel Czasu, Kino emocji 5D, przeszli ścieżką dydaktyczną, zobaczyli Prehistoryczne Oceanarium, Pawilon Paleontologiczny, Plażę Jurajską, wzięli udział w warsztatach paleontologicznych i zrelaksowali się w Parku Rozrywki i na placu zabaw.

JW

krasiejow0003