Gimnazjum forever”

to hasło tegorocznej Gimnazjady, czyli imprezy o charakterze integracyjnym dla klas pierwszych, która miała miejsce w Ośrodku Rekreacyjnym w Cesarzowicach 29 września2016r. Uczniowie wraz z opiekunami przyjechali na miejsce o godzinie 15.00. Podzielili się na zespoły kilkunastoosobowe i brali udział w konkurencjach: wiedzy regionalno-historycznej, rozgrywkach sportowych, wiedzy o szkole i o swoich prawach, zajęciach integracyjnych przygotowanych przez pedagoga i psychologa szkolnego, rysowali również plakat promujący Gimnazjum i nazwę swojego zespołu. W międzyczasie rodzice przygotowywali kiełbaski na grillu, a wychowawcy rozdawali pączki i różne smakołyki. Imprezę uświetniał djOmenio, który oprócz dobrej muzyki, zabawiał młodzież konkurencjami. Rywalizacja między klasami była zacięta. Po podliczeniu punktów okazało się, że pierwsze miejsce wywalczyły „Kasztany” z 1e, drugie – 1b, trzecie miejsce przypadło 1d. Wszystkie klasy otrzymały słodkie nagrody. Emocji nie brakowało tego wieczoru, gdyż w czasie trwania dyskoteki odbyła się loteria z cennymi nagrodami, ufundowanymi przez Dom Kultury w Środzie Śl. oraz Biuro VM (sklep papierniczo-biurowy). Trzy osoby wygrały karnet do Kina Cyfrowego, 5 osób przybory szkolne. Impreza zapadnie wszystkim głęboko w pamięci. Dawno takiej pogody nie mieliśmy na Gimnazjadzie –mówili nauczyciele. Czy spotkamy się z pierwszymi klasami na kolejnej Gimnazjadzie, nie wiemy.

MM

 gimnazjada09

 

gimnazjada02

gimnazjada04gimnazjada03 

 gimnazjada01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gimnazjada02

 

gimnazjada07