Dzień Chłopaka nie musi być banalny i szablonowy

                                                    dzien chlopaka02

 Oryginalną niespodziankę przygotowały swoim kolegom dziewczyny z kl. III a.

Jako, że to ostatni Dzień Chłopaka w tym zespole i w czerwcu ich drogi się rozejdą, postanowiły zrobić prezent, który będzie przypominał chłopcom o nich i o klasie.

Na białych koszulkach własnoręcznie wykonały, pod fachowym okiem pani Magdy Boguckiej, pełne sympatii napisy - dla każdego coś innego i idealnie dopasowanego do konkretnej osoby. A że zmysł obserwatorski dziewczyny mają niezły, koszulka trafiła m.in. do  Średzkiego Ronaldo, Wielkiej Stopy, Chłopaka jak anioł czy Klasowego brylancika. Był też Priumus Inter Pares, Szef szkoły i Mr Loczek.   

Miny chłopaków - bezcenne!

LO

 

dzien chlopaka01