Uczennica średzkiego Gimnazjum im. Jana Pawła II, Natalia Kowalska, zajęła aż dwa pierwsze miejsca w wojewódzkim konkursie budowlanym, który odbył się we Wrocławiu pod hasłem "Z budownictwem za pan brat".

To wielki sukces naszej uczennicy, która nie zawahała sie zawalczyć o zwycięstwo jako jedyna przedstawicielka płci pięknej w tym konkursie. Udowodniła, że oprócz urody, kultury i wielkiej skromności, posiada wiedzę i umiejętności, dzięki którym pokonała wszystkich uczestników konkursu. Natalia zajęła pierwsze miejsce za profesjonalne wykonanie najpiękniejszej pracy - makiety domu jednorodzinnego z materiałów ekologicznych, którą sama zaprojektowała. Jej praca wyróżniała się na tle innych wyjątkową dbałością o szczegóły oraz estetyką.

Ogromny sukces Natalii Kowalskiej, to wynik jej wielkiej pasji do projektowania i tworzenia rzeczy pięknych, którą od dzieciństwa przekazywał jej tato. Zawód architekta to największe marzenie Natalii. Życzymy jej kolejnych sukcesów i rozwijania swoich zainteresowań.

GRATULUJEMY!!!

 JW

fot. gim

Natalia bud1  Natalia bud2

Natalia bud3  Natalia bud4