Taki tytuł miał projekt, nad którym pracowali uczniowie klasy 2b. Wczoraj odbyła sie w naszej szkole gala, kończąca blisko roczne przedsięwzięcie. Uczniowie zaprezentowali efekty swojej pracy, ale także chcieli w ten sposób podziękować wszystkim osobom, które wspierały ich projekt. Na galę zaproszeni zostali przedstawiciele firmy BASF Środa Śląska - partnera projektu, sekretarz gminy Środa Śląska oraz dyrektor przedszkola "Entliczek".

   Uczestnicy przedstawili m.in.: plakat opisujący ekoinnowacje, filmiki o ekologii, mówiące o segregacji śmieci, oszczędności energii elektrycznej, czy o szeroko pojmowanej ochronie środowiska oraz wywiady z przedstawicielami lokalnych firm. Na uroczystości nie zabrakło równiez elementów kulturalno-rozrywkowych. Między kolejnymi częściami projektu uczniowie zaprezentowali swoje talenty wokalne, zademonstrowano pokaz karate a na koniec zaserwowano poczęstunek w postaci pięknego pysznego tortu.

   - Tegoroczna edycja projektu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Zrobiliście na nas ogromne wrażenie i wysoko ustawiliście poprzeczkę na następną edycję - powiedział wicedyrektor firmy BASF Andrzej Bucholc.

   Dumy z podopiecznych nie kryją koordynatorki projektu - panie Michalina Makowska-Przystał i Agnieszka Markiewicz. Są usatysfakcjonowane przebiegiem działań, współpracą z uczniami i partnerami oraz efektem końcowym. Sami uczniowie również wysoko oceniają wartośc przedsięwzięcia.

   W nagrodę za swoją pracę klasa otrzymała od przedstawicieli firmy warsztaty we wrocławskim Humanitarium.

LO
fot.gim.

galaBASF01

galaBASF02

galaBASF03

galaBASF04

galaBASF05

galaBASF06

galaBASF06a

galaBASF07

galaBASF08

galaBASF09

a