Okres Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, czas radości, w którym nikt nie powinien czuć się samotny ani odrzucony. Dzieciom i młodzieży święta kojarzą się najbardziej z choinką, świętym Mikołajem i prezentami. Samorząd Uczniowski postanowił sprawić miłą niespodziankę swoim rówieśnikom z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej. Prowadziliśmy zbiórkę maskotek, książek i słodyczy. Z pozyskanych „skarbów” udało się przygotować 3 duże paczki dla dzieci.

14 grudnia uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Wiolety Janickiej i p. Łukasza Supernata złożyli przedświąteczną wizytę wychowankom Placówki w Środzie Śląskiej Przekazaliśmy wszystkie zebrane upominki. Poza podarunkami odbyło się wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. Spotkanie przebiegało w bardzo ciepłej i koleżeńskiej atmosferze. Dziękujemy wychowawcom za miłe przyjęcie i gościnność.

Uśmiech i zadowolenie na twarzach dzieci utwierdziły nas w przekonaniu, że warto organizować tego typu akcje.

Najserdeczniejsze podziękowania za pomoc w zbiórce wszystkim, którzy dołączyli się do akcji.

Łukasz Supernat

DomDzieckaBN2017