oRuchuDrogowym18 1019 maja nasi uczniowie wzięli udział w Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym na szczeblu wojewódzkim. Turniej ten jest organizowany od wielu już lat przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (WORD) i policję, ale po raz pierwszy na podium stanęli uczniowie z naszego powiatu.
Zespół w składzie Marta Gacek, Bartłomiej Perużyński i Michał majewski zdobyli trzecie miejsce.
Nie było łatwo - konkkurencja była naprawdę duża, a uczestnicy musieli wykazac się nie tylko rozległa wiedzą teoretyczną, ale i doskonałą znajomością zasad pierwszej pomocy, jak i umiejętnościami praktycznymi w pokonywaniu toru przeszkód.
Naszej drużynie serdecznie gratulujemy! :)

 

oRuchuDrogowym18 1 oRuchuDrogowym18 2 oRuchuDrogowym18 3

oRuchuDrogowym18 4 oRuchuDrogowym18 5 oRuchuDrogowym18 6

oRuchuDrogowym18 7 oRuchuDrogowym18 9 oRuchuDrogowym18 8