.Już po raz piętnasty w Sobótce (obecnie w Szkole Podstawowej, wcześniej w Gimnazjum) odbył się Międzypowiatowy Konkurs Literacki „Uruchom swoją wyobraźnię”.

W tym roku 25 maja okazał się wyjątkowo radosny dla nas!

W konkurencji klas trzecich gimnazjalnych nasze reprezentantki zajęły:I miejsce- Natalia Kamińska, III miejsce- Olga Sarwa.

W zmaganiach wzięły udział także: Marta Gacek, Karolina Mazurkiewicz i Ariana Musiał. Wszystkie dziewczęta z klasy 3A (pod opieką p. Doroty Skawińskiej).

Warto dodać, że prace konkursowe oceniane są zawsze przez niezależnych jurorów, a nazwiska autorów komisja poznaje dopiero po wyborze najlepszych z najlepszych.

Serdecznie gratulujemy!

DS

A oto wrażenia uczestniczek:

Atmosfera wydarzenia była bardzo  przyjazna. Organizatorzy byli mili i sympatyczni. Miłym akcentem był poczęstunek. Konkurs wart polecenia.

Natalia Kamińska

€ž

Był to już mój drugi konkurs literacki i tym razem też mi się podobał. Organizatorzy byli mili, tematy prac ciekawe, a przygotowane dla nas przedstawienie - udane i zabawne.€

Olga Sarwa

Największe wrażenie zrobiła na mnie szkoła, bardzo duża i nowoczesna. Uczniowie przygotowali dla nas scenkę komediową. Panowała naprawdę przyjazna atmosfera i wspominam ten dzień dobrze, mimo że nic nie wygrałam. 

Karolina Mazurkiewicz

Konkurs przebiegł w bardzo miłej atmosferze. Panie prowadzące były życzliwe i uprzejme. Poczęstowano nas smacznymi przekąskami, a utalentowani uczniowie szkoły umilili nam czas ciekawym przedstawieniem. Sam budynek szkoły bardzo mi się podoba. Jest duża, przestrzenna i nowoczesna.

Ariana Musiał

Podczas konkursu literackiego w Sobótce spotkałam się z przyjazną atmosferą; poznałam wielu nowych ludzi. Bardzo podobał mi się sposób zorganizowania czasu uczestnikom – dzięki występowi kabaretu oczekiwanie na wyniki nie dłużyło się. Ciekawy był również sposób kodowania prac, co zwiększało obiektywizm oceniania.

Marta Gacek

 

Sobotka18 1

Sobotka18 2