UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

szkola owalKolejne  wakacje mamy za sobą, a były to wakacje o kilka dni dłuższe, bowiem uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 nastąpiło w poniedziałek 3 września 2018r.

Rozpoczęcie roku szkolnego miało bardzo uroczysty charakter, został wprowadzony sztandar, odśpiewano hymn Polski.

Następnie Pani Dyrektor bardzo serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych na uroczystości, przedstawiła także nowych nauczycieli podejmujących pracę w naszej szkole, podała informacje dotyczące organizacji i pracy szkoły w nowym roku szkolnym.

Życzyła uczniom i nauczycielom wielu sukcesów, pogody ducha i realizacji wszelkich planów.

Następnie odbyła się część artystyczna, do której uczniowie przygotowywali się podczas końcowych wakacyjnych dni.

Z nadzieją, że będzie to dobry rok wszyscy udali się do swoich klas na spotkanie z nauczycielami.

Wakacje już za nami, czas zacząć naukę. Rozpoczął się nowy rok szkolny. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy sukcesów i dobrej zabawy przy zgłębianiu kolejnych tajemnic szeroko pojętej nauki!

ŁS