17 października 2018 roku uczniowie klas trzecich gimnazjum spotkali się ze specjalistami ds. Zasobów Ludzkich z Zakładu Produkcji Katalizatorów BASF w Środzie Śląskiej. Panie Paulina Czekan i Magdalena Rokicka opowiedziały młodzieży o procesie rekrutacji do firmy zdradzając tajniki dobrego CV oraz udzieliły kilku dobrych rad związanych z rozmową kwalifikacyjną. Uczniowie mogli się dowiedzieć także czym różnią się kompetencje miękkie od twardych. Spotkanie odbyło się w ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2018 – „Bądź architektem swojego szczęścia.”

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej dziękują Dyrekcji i Pracownikom Zakładu Produkcji Katalizatorów BASF w Środzie Śląskiej za współpracę i wsparcie realizowanych przez szkołę działań edukacyjno-wychowawczych.

MMP

DzienKariery18 1

DzienKariery18 2

DzienKariery18 3