NASZA ABSOLWENTKA GWIAZDĄ PROGRAMU THE VOICE OF POLAND

       Gosia Pauka, która w 2006 roku ukończyła Gimnazjum im. Jana Pawła II w Środzie Śląskiej (wcześniej uczęszczała do Szkoły Podstawowej nr 3) zachwyca jury i publiczność w muzycznym show TVP2 The Voice of Poland. Nasza absolwentka walczy o zwycięstwo w programie pod okiem trenerki - popularnej wokalistki Patrycji Markowskiej.

         Pochodząca z naszego miasteczka Gosia skradła serca jury programu swoim wykonaniem „All Summer Long” podczas castingów, czym otworzyła sobie drogę do dalszej rywalizacji. Następnie charyzmatyczna wokalistka brawurowo ‘pokonała’ swoich rywali w Bitwach oraz Nokautach. W sobotę 17 listopada wystąpiła w pierwszym programie LIVE podczas którego zaśpiewała piosenkę Dusty Springfield „Son of a Preacher Man.” Wykonanie Gosi tak bardzo przypadło do gustu Patrycji Markowskiej, że to właśnie ją nominowała do udziału w Półfinale programu.

         Kolejny odcinek The Voice of Poland już w najbliższą sobotę 24 listopada. Zachęcamy do oglądania i kibicowania Gosi, a przede wszystkim głosowania na nią poprzez wysyłanie SMSów!!! Wierzymy, że już za dwa tygodnie Gosia Pauka zwycięży w tym muzycznym show.

Gosiu – jesteśmy z Ciebie dumni!!!

Dyrekcja, nauczyciele oraz przyjaciele z SP3 i Gimnazjum

 

Linki do wspaniałych występów Gosi w The Voice of Poland:

Przesłuchania w ciemno: https://www.youtube.com/watch?v=xy42nM9TvEI

Bitwy: https://www.youtube.com/watch?v=PsGko_tQ2Yk

Nokaut: https://www.youtube.com/watch?v=5E-T_VcSEps

1 odcinek LIVE: https://www.youtube.com/watch?v=1QKOd3f--dI

 

gosia pauka1

 

gosia pauka 1