powrót do strony głównej
 zob. też:  listę najlepszych sportowców

 


 
najlepsi - półrocze 2012/13 najlepsi uczniowie - r. 2012/13 najlepsi uczniowie - r. 2011/12 najlepsi uczniowie koniec r. 2011/12 najlepsi uczniowie I sem. 2010/11
najlepsi uczniowie koniec r. 2010/11
najlepsi uczniowie półrocze 2009/10
najlepsi uczniowie koniec r. 2009/10
najlepsi uczniowie I sem. 2008/09
najlepsi uczniowie - Egzamin zewnętrzny
Egzamin zewnętrzny

 
I półrocze 2012/2013

Aleksandra Chodorowska 5,25 Marzena Rojewska 5,23
Marta Hubiak 5,21 Kamila Hebdowska 5,21

 
I półrocze 2011/2012

Daria Muchorowska 5,71 Eliza Łakowska 5,50
Marzena Rojewska 5,40 Aleksandra Chodorowska 5,29
Paulina Głowacka 5,28 Paulina Mazurkiewicz 5,21
Maria Pastwa 5,21 Kamila Hebdowska 5,19
Kamila Hebdowska 5,19 Szymon Paturaj 5,14
Wiktoria Cieślak 5,13 Katarzyna Korsak5,07
Małgorzata Honc 5,00

 
I półrocze 2010/2011

Kamila Korona5,87 Ewelina Zielińska5,67
Paulina Senator5,53 Daria Muchorowska5,46
Marzena Rojewska5,35 Natalia Ostropolska5,33
Radosław Markulak5,27 Karolina Gadzała5,27
Marta Hubiak5,21 Katarzyna Korsak5,20
Eliza Łakowska5,20 Michał Sember5,20
Aleksandra Koman5,13 Anita Cieśla5,13
Martyna Barabasz5,07 Kamila Hebdowska5,07
Szymon Paturaj5,06 Witold Latos5,00
Wiktoria Cieślak5,00 Konrad Stefańczyk5,00

 
I półrocze 2009/2010

Kamila Korona5,75 Natalia Rześniowiecka5,71
Anna Stechnij5,64 Daria Muchorowska5,50
Katarzyna Korsak5,50 Ewelina Zielińska5,50
Justyna Janikowska5,47 Monika Dyjak5,43
Edyta Hebdowska5,33 Paulina Senator5,13
Adriana Korsak5,33 Martyna Zemlik5,33
Natalia Ostropolska5,31 Paulina Stechnij5,23
Agnieszka Kuras5,20 Malwina Ruda5,20
Michał Sember5,19 Paulina Senator5,13
Alicja Maryniak5,07 Magdalena Łuczkiewicz5,07
Mariusz Kaczmarski5,06 Karolina Gadzała5,06
Aleksandra Koman5,06 Radosław Markulak5,06
Paulina Głowacka5,00 Szymon Paturaj5,00
Witold Latos5,00 Agnieszka Szczypiór5,00
Aleksandra Korman5,00

 
I półrocze 2008/2009

Kamila Korona5,67 Natalia Rześniowiecka5,60
Ewelina Zielińska5,60 Natalia Ostropolska5,50
Anna Wronowska5,53 Anna Stechnij5,53
Monika Dyjak5,47 Justyna Janikowska5,44
Michał Sember5,33 Paulina Senator5,33
Adriana Korsak5,31 Karolina Gadzała5,27
Radosław Markulak5,27 Mariusz Kaczmarski5,20
Martyna Zemlik5,19 Krzysztof Kowalski5,14
Witold Latos5,13 Michał Gonera5,13
Aleksandra Korman5,06 Agnieszka Kuras5,06
Malwina Ruda5,06 Sandra Marcinów5,00
Edyta Hebdowska5,00 Magdalena Łuczkiewicz5,00
Emilia Danielska5,00 Aleksandra Jewłoszewicz5,00
Aleksandra Koman5,00

Najlepsi
w historii
Gimnazjum

Valid HTML 4.01 Transitional  Valid CSS!