Rok szkolny 2016/2017

(informacje o konkursach z lat wcześniejszych znajdziesz w kronikach szkolnych w zakładce "Z życia szkoły")

 

XIII Powiatowy Jarmark Historyczny

Malczyce 12 V 2017 r.

Od "Księgi Henrykowskiej" do "Pana Tadeusza" - starodruki, zabytki języka polskiego, rękopisy i biblioteki na Dolnym Śląsku

I miejsce - Marta Kupiec
Aleksandra Zaczyk
Aleksandra Sikora
Mateusz Pełechaty

 

Gminny Konkurs Matematyczny

Rakoszyce, 9 V 2017

nasi uczniowie zajęli w nim czołowe miejsca:

Klasy I     I miejsce - Dominika Ciuba (1a) 
Klasy II   I miejsce - Jakub Hamkało (2a)
 II miejsce - Marta Gacek (2a)|
III miejsce - Michał Misiuna (2a)
Klasy III  I miejsce - Tymon Jastrzębski (3a)
II miejsce - Mateusz Pełechaty (3a)

 

Szkolny Konkurs o Twórczości Jana Pawła II

Środa Śląska 8 V 2017 r.

 

II Powiatowy Konkurs Historyczny

 Środa Śląska, 27 IV 2017

I miejsce - Mateusz Niewiadomski, (kl.1), Miękinia
II miejsace - Klaudia Ziobro, Szczepanów
III miejsce - Aleksandra Zaczyk, Środa Śląska

zobacz więcej

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Środa Śląska 25 IV 2017 r.

 

 Wojewódzki konkurs budowlany "Z budownictwem za pan brat"

Wrocław, III 2017
Wojewódzki konkurs budowlany odbył sie we Wrocławiu
Natalia Kowalska (3e) zdobyła 2 pierwsze miejsca.

zobacz więcej

 Konkurs Fizyczny "Lwiątko 2017"

27 III 2017 r.

Tytuł "taona" otrzymał Mateusz Pełechaty

 

Szkolny Konkurs "Rozumiem, co czytam"

 Środa Śląska 25 IV 2017 r.

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Środa Śląska 25 IV 2017 r.

 

Szkolny etap IX Konkursu Historycznego Wiedzy o Rosji  BIAŁE NOCE

Środa Śląska 6 III 2017 r.

 

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

10 III 2017 r.

IV miejsce - Marta Gacek (kl.2a)

 

Szkolny etap Gminnego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

3 III 2017 r.

 

Konkurs fotograficzny "To tez jest woda"

Gimnazjum i Liceum S.Urszulanek/Wrocław, 9 02 2017 r.

III miejsce - Maja Matusik (1a)

 

 Konkurs Biblijy "Ewangelia według św. Łukasza
Środa Śląska, 18 I 2017

I miejsce - Marta Gacek (kl.2a)
II miejsce Maciej Chuchrowski (kl.1b)
III miejsceSzymon Kroczak (kl.1b)

Wyróżnienia  otrzymują :
Patrycja Ułasewicz kl.III e
Natalia Ferenc kl.III e
Patryk Piotrowski kl.I b

czytaj więcej

 

Powiatowy etap konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista

XII 2016

Marta Kupiec (język angielski) i Mateusz Pełechaty (fizyka i matematyka) zostało finalistami

czytaj więcej

 

 II etap IX edycji Dolnośląskiego Konkursu J.Angielskiego dla Gimnazjalistów
Union Jack

ZSO nr 5/Wrocław, 1 XII 2016

czytaj więcej

 

Ogólnopolski Konkurs English High Flier

30 XI 2016 r.

III miejsce w woj. dolnośląskim - Bartłomiuej Tuliński (1a)

 

Powiatowy Konkurs plastyczny "Postać z Sienkiewicza"

22 XI 2016

III miejsce - Nikola Rolka

 

XVI Dolnośląskie Mecze Matematyczne

 IX 16 - I 17 r.

Drużynowo nasi uczniowie zajęli II miejsce

 

Konkurs fotograficzny "Festiwal w obiektywie"

29 X 2016 r.

I miejsce - Paulina Rzesniowiecka