Osiągnięcia sportowe 2013/2014

 

Powiatowa Gimnazjada (drużynowo)

18.09.13 – Powiatowa Gimnazjada (op. U. Wolska, W. Masalski):
- I miejsce chłopcy,
- II miejsce dziewczęta

 

Liga Lekkoatletyczna (drużynowo)

01.10.13 – Powiatowa Gimnazjada w Sztafetowych Biegach Przełajowych (op. U. Wolska, W. Masalski):
- II miejsce chłopcy,
- II miejsce dziewczęta

 

Gminna Gimnazjada

10.03.14 - Gminna Gimnazjada – w Piłce Nożnej Chłopców - I miejsce; op. U. Masalski

 

Drużynowe Zawody Pływackie Powiatu

05.12.13 - Gminna Gimnazjada – Drużynowe Zawody Pływackie Powiatu Średzkiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów (op. P. Żurek, R. Strożek):
- I miejsce chłopcy,
- I miejsce dziewczęta

 

Gminna Gimnazjada

10.01.14 - Gminna Gimnazjada – w Piłce Siatkowej Dziewcząt - I miejsce; op. U. Wolska

 

Powiatowe Mistrzostwa w Pływaniu

15.01.14 – I Powiatowe Mistrzostwa w Pływaniu dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów
     25 m – styl dowolny
     dziewczęta: II miejsce - A. Pastuch kl. 1a, III miejsce - N. Pałaszewska kl. 2b, IV miejsce - D. Świerczek kl. 3c
     50 m – styl dowolny
     chłopcy: II miejsce - G. Sadkowski, III miejsce - Sz. Prusek, IV miejsce - D. Bochenek,
     50 m – styl grzbietowy
     dziewczęta: I miejsce - A. Strzebak, II miejsce - A. KomanIII miejsce - N. Pałaszewska
     chłopcy: I miejsce - G. Sadkowski, II miejsce - I. Skrzeczek, IV miejsce - K. Kułaga,
     50 m – styl klasyczny
     dziewczęta: I miejsce - A. Pastuch, II miejsce - W. PastuchIII miejsce - N. Pałaszewska
     chłopcy: II miejsce - M. Kowalski, III miejsce - Sz. Prusek
     Sztafeta 4x25 m - styl dowolny
     dziewczęta: I miejsce
     Sztafeta 4x50 m - styl dowolny
     dziewczęta: I, II i III miejsce

 

Międzypowiatowy Finał Gimnazjady

19.05.14 - Międzypowiatowy Finał Gimnazjady Młodzieży w Piłce Nożnej Dziewcząt – III miejsce; op. W. Masalski

 

Powiatowa Gimnazjada

05.05.14 - Powiatowa Gimnazjada
Piłka Nożna Dziewcząt – I miejsce; op. W. Masalski
Piłka Nożna Chłopców – III miejsce; op. P. Żurek

 

Mistrzostwa Powiatu

30.01.14 - Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt – II miejsce; op. U. Wolska

 

„Polska biega"

23.05.14 - Biegi przełajowe w ramach akcji „Polska biega" – (op. W. Masalski)
     w kategorii klas I:
     chłopcy - II miejsce - A. Pastuch kl. 1a,
     dziewczęta - II miejsce - K. Lenartowicz kl. 1b, III miejsce - P. Janisz kl. 1d
     w kategorii klas II:
     chłopcy - I miejsce M. Bolek kl. 2a,
     dziewczęta - II miejsce - N. Kopała kl. 2e, III miejsce - N. Pałaszewska kl. 2b
     w kategorii klas III:
     chłopcy - II miejsce - D. Sniegula kl. 3a

 

Mistrzostwa Powiatu w LA (rywalizacja indywidualna)

06.06.14 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Średzkiego w Lekkoatletyce Szkół Podstawowych i Gimnazjów; opiekunowie: R. Strożek, W. Masalski i P. Żurek
     bieg na 100 m:
     dziewczęta - II miejsce, D. Mazurek kl. 3b,
     chłopcy - II miejsce, M. Bolek kl. 2a
     bieg na 300 m
     dziewczęta - III miejsce, K. Rześniowiecka kl. 3b,
     chłopcy - I miejsce, D. Sniegula (3a)II m., P. Janisz (1d) III m., W. Kowalski (2a)
     bieg na 600 m
     dziewczęta - III miejsce, D Świerczek kl. 3c
     bieg na 1000 m
     chłopcy - III miejsce, Janisz kl. 1d
     skok w dal
     dziewczęta - II miejsce, S. Kostrzycka kl. 1b,
     chłopcy - I miejsce, M. Bolek kl. 2a
     pchnięcie kulą
     dziewczęta - III miejsce, D. Świerczek kl. 3c,
     chłopcy - II miejsce, G. Hamryszak kl. 2a

zob.szczegółowe sprawozdanie z zawodów w formacie .doc

 

Liga Lekkoatletyczna (rywalizacja drużynowa)

sztafeta 4 x 100 m:
dziewczęta - II miejsce: K. Falińska, D. Mazurek, A. Pastuch, W. Talar
chłopcy - I miejsce: M. Bolek, G. Hamryszak, W. Kowalski W., D. Sniegula